zie

Digital Learning Congress po raz trzeci w Polsce!

Już 24 października w Warszawie odbędzie się międzynarodowy kongres skierowany do osób odpowiedzialnych za rozwój, angażowanie i motywowanie pracowników w firmach. Spotkanie dotyczy innowacji w e-learning, grywalizacji oraz zarządzaniu wiedzą za pomocą narzędzi WEB 2.0. Organizatorem przedsięwzięcia jest Obserwatorium Zarządzania.

Celem Digital Learning Congress jest przekazanie wiedzy oraz pokazania sprawdzonych praktyk na temat wdrażania efektywnych procesów  rozwojowych, budowania organizacji uczącej się oraz tworzenia polityki wpływającej na motywację i angażowanie się pracowników.

W programie:

  • przykłady najlepszych wdrożeń e-learning w biznesie
  • sposoby budowania systemów grywalizacyjnych i social learningowych
  • multimedia w przekazywaniu i zarządzaniu wiedzą
  • metody wprowadzenia narzędzi mobilnych do szkoleń
  • projektowanie efektywnych przekaźników wiedzy

informacja prasowa- grafika

Prelekcje poprowadzą eksperci z kraju i z zagranicy. Uczestnicy będą mogli spotkać się z  Myles Runham (BBC Academy), Charles Sanders (Tech Smith), Ivan Hruska (Socialbakers), Bartłomiejem Polakowskim (PZU),  Piotre Drac (Way2) oraz innymi praktykami działań digital learning.

Kongres odbywa się 24 października br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla uczestników przygotowaliśmy 600 biletów, w tym 300 bezpłatnych. Zapraszamy do zapoznania się z tematami wszystkich wystąpień na stronie internetowej wydarzenia: http://dlcongress.pl
Partnerami medialnymi wydarzenia są:
Interia.pl, Warsaw Business Journal, Golden Line, Grywalizacja24, Open Education Europe, Nowoczesna Firma, Puls HR, Komputer Świat, E-Gospodarka

Organizator: Fundacja Obserwatorium Zarządzania
Kontakt do organizatora:
Monika Sobczyk
+48 22 379 47 82
Monika.Sobczyk@obserwatorium.pl

Projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
"Dotacje na innowacje" - Inwestujemy w waszą przyszłość"