zie

Poznaj laureatów XI edycji Inwestor w Kapitał Ludzki

Podczas Gali, która odbyła się w czasie jubileuszowego XX Kongresu Kadry, wręczone zostały Certyfikaty Inwestor w Kapitał Ludzki za stosowanie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi.

Nagroda jest wyrazem uznania dla przyjaznej kultury organizacyjnej nagrodzonych firm oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników.

Inwestor w kapitał ludzki to ktoś nieprzeciętny, kto umie obserwować otoczenie i odczytywać sygnały z niego płynące, ale również podążać swoją drogą. Dlatego cieszę, się ze w tym roku jest już XI edycja tego konkursu, bo to oznacza, że w dziedzinie zarządzania ludźmi cały czas pojawiają się nowi liderzy i ich nowi naśladowcy - Prof. UW dr hab. Jacek P. Męcina, Sekretarz Stanu.

 

LISTA LAUREATÓW XI EDYCJI INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI

Alexander Mann Solutions: Międzynarodowa firma, działająca w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych, doceniona za rozwój pracowników z pasją prowadzących rekrutację.

Bank BPH S.A. GE Capital Group: Bank, który wierzy ze najważniejsi są ludzie i dzięki inwestycjom w ich rozwój po raz kolejny sięga po Godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Eaton: Producent szerokiej gamy produktów z branży zarządzania energią, gdzie pracownicy wysoko ocenili wszystkie badane obszary polityki personalnej.

EVEREST FINANSE: Firma, która udowadnia, że nawet wymagająca działalność w zakresie udzielania pożyczek może przynieść pracownikom zawodowy rozwój i satysfakcję.

FLSmidth Maag Gear Sp. z o.o.: Firma zajmująca się produkcją, dystrybucją i serwisem przekładni, kół zębatych, elementów napędowych oraz obróbką cieplno-chemiczną, która po raz pierwszy zdecydowała się na zbadanie satysfakcji pracowników i osiągnęła sukces.

Gaz-System: Firma odpowiedzialna za transport paliw gazowych na terenie całego kraju, w kolejnych falach badania utrzymuje wysokie wyniki satysfakcji pracowników.

Kanlux: Wiodące przedsiębiorstwo sektora oświetleniowego, którego pracownicy docenili miejsce i rolę HR w działalności firmy.

Michelin: Producent opon, będący największym pracodawcą na Warmii i Mazurach, którego pracownicy z dużym zaangażowaniem wzięli udział w badaniu, pozytywnie wypowiadając się o firmie.

Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.: Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania biznesowego dla dużych firm brytyjskich, którą pracownicy doceniają m.in. za działania w zakresie zdrowia i wsparcia.

Oney: Firma działająca w obszarze pośrednictwa usług finansowych, którą pracownicy już kolejny raz docenili w badaniu IwKL.

Qubus Hotel: Sieć nowoczesnych hoteli dla biznesu oraz turystów indywidualnych. O firmie pozytywnie wypowiedzieli się pracownicy wszystkich 14 hoteli w polskich miastach.

TRW: Lider motoryzacji w dziedzinie bezpieczeństwa dbający o kompetencje i rozwój pracowników

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
"Dotacje na innowacje" - Inwestujemy w waszą przyszłość"